הוסף אתר חדש
באנר
הבלוגים שנתפסים ברשת!
רוצה לקבל חשיפה? יש לך מה להגיד לולם? פתח עכשיו בלוג ב FISH-NET ותהנה מהחשיפה גבוהה ופרסום איכותי במנועי חיפוש ורשתות חברתיות.
פתיחת בלוג נותנת לך:

    * אפשרות לפרסם פוסטים ותכנים באופן חופשי.
    * אפשרות לגולשים להרשם לעדכונים מהבלוג שלך
    * הפצה ב FACEBOOK ורשתות חברתיות
שבת, 30 מרץ 2013 15:13

הדרכת PREZI

נכתב על ידי  יהודית מהלל
דרג את המאמר
(0 הצבעות)

הדרכת PREZI

ה Prezi היא תוכנה המאפשרת יצירת מצגות פלאש מבוססת ענן.
להבדיל מה- PowerPoint, ה- PREZI אינה מבוססת על רצף של שקופיות נפרדות, אלא על משטח עבודה דמוי "לוח ציור" שעליו אנו מציבים את תוכן המצגת ואז יוצרים מסלול דינמי, לא ליניארי, מפתיע כבמאי המביים סרטון.

הגרסה הבסיסית של הפרזי חינמית, הגרסאות המתקדמות יותר כרוכות בתשלום.

על מנת לצור מצגת בפרזי, יש לפתוח חשבון באתר ולהתחיל לבנות את המצגת כבמאי הנותן הוראות לצלם; להתקרב, להתרחק מהאובייקטים, להדגיש, לסובב וכד' בתהליך שאנו קובעים.

תוכנת ה PREZI  נוצרה על ידי מתכנת הונגרי שחש שמצגות הפאוורפוינט המבוססות שקופיות – מוגבלות ביכולת התנועה שלהן.

תחילת העבודה ב PREZI:

¦ יש להגיע לאתר PREZI.COM

¦ להירשם לאתר . התהליך מהיר ופשוט.  יש לתת כתובת דואר אלקטרוני שאליו הפרזי שולחת את קישור ההרשמה.

¦ לאחר ההרשמה תשאלו לגבי סוג הרישיון שתרצו.

¦ החבילה הבסיסית חינם.  זהו "רישיון ציבורי". שטח האכסון שלה כ 100 MB, כל המצגות יקבלו את הלוגו של פרזי וכל המצגות יהיו באתר.

¦ בחבילות שבתשלום – תוכלו לשים את הלוגו של החברה שלכם, ותוכלו ליצור מצגות פרטיות ושטח האכסון הוא כ 500 MB . מחיר החבילה בתשלום הוא כ 60 $ לשנה.

¦ במידה ואתם כבר רשומים – יוצרו על המסך גם הפרזנטציות שהכנתם ואפשרות ליצור מצגות חדשות.

¦ במידה ולא – תוכל לבחור ביצירת מצגות חדשות.

 שימושי הפרזי

הפרזי מצוינת למי שרוצה ליצור מצגות ללא שימוש בשקופיות. המצגות המתקבלות הן דינמיות, מעניינות, מקוריות ומפתיעות. כמובן שהתוכן והדינמיקה תלויים בכם – כ"בימאים" של המצגת.

הדרכת PREZI

כדאי מאוד לפני תחילת העבודה לאסוף אל כל החומרים עמם תשתמשו, את הטקסטים, התמונות, קטעי המוזיקה והווידאו, ולשים אותם בספריה אחת במחשב או לסדר אותם על שולחן העבודה – כך עובדת הפרזי – היא מאפשרת לנו "שולחן עבודה" בתוכו אנו מציבים את הנושאים ואז אנו יוצרים  סוג של תרשים זרימה – מהיכן מתחילים, במה מתמקדים, מתי מתרחקים ורואים את הנושא מ"מעוף הציפור" ומתי מתקרבים בזום לרעיון המבוקש.

 יהודית מהלל

יהודית מהלל

ספקטרה – הדרכת תוכנה איכותית

ספקטרה מספקת  לעסקים, ארגונים ומוסדות  מגוון רחב של פתרונות של הדרכת תוכנה ומחשוב,  באיכות הגבוהה ביותר. בראש מעיננו נמצאת השאיפה לתת לכם את הפתרון המושלם לצרכים הייחודים שלכם. לשם כך אנו מעסיקים סגל מיומן של מדריכים בכירים, כולם מומחים בנושא של  הדרכת תוכנה, בניהם אנשי פיתוח ומרצים שנבחרו בקפידה רבה.

אנו מלמדים מגוון רחב ביותר של כלים ונושאים בכל התחומים ובכל הרמות, החל מכלי אופיס כמו אקסל, וורד, פאוור פוינט ואקסס וכלה במידענות, רשתות חברתיות, כלי פיתוח, שפות תוכנה כמו C++  C#  ואחרות ונושאים רבים נוספים.

הדרכת התוכנה יכולה להתבצע הן לקבוצת תלמידים, והן באופן פרטני, הן יכולות להתבצע לפי בחירתכם במשרדיכם, או בכיתות מצוידות היטב שיועמדו לרשותכם.  גם הסילבוס והדגשים בכל קורס נבנים מראש על פי  דרישותיכם כך שיתאימו באופן מושלם לתפקידים ולמטלות של המודרכים. בנוסף  מועדי ההדרכות מותאמים לימים ולשעות שנוחים לכם, כך שהעבודה השוטפת של התלמידים לא תפגע.

 לפני כל הדרכת תוכנה אנו נפגשים עם הלקוח ולומדים ביסודיות את צרכיו, ציפיותיו והמטרות שלשמן ההדרכה מוזמנת. כל הפרטים נלקחים בחשבון כולל התפקידים של המודרכים, הזמנים הפנויים שלהם ללמידה, הרמה הנוכחית ומידת ההכרות שלהם עם החומרים, האופן שבו הם ירצו להשתמש בידע הנרכש מאוחר יותר, ועוד ועוד.

רק אחרי שנאספו כל הנתונים הדרושים יורכב בהתאם להם הסילבוס של הקורס, כולל הדגשים החשובים במקרה זה, מערכת השעות האופטימאלית ללמידה, הקצב הדרוש והרמה וכו' וכו'.

 לשיטה זו  יתרונות רבים על פני שליחת עובדים לקורס חיצוני סטנדרטי שאינו מתחשב בצרכים הייחודיים של הארגון, יתרונות שכל אחראי הדרכה יוכל לזהות בקלות.

ברשימת לקוחותינו תמצאו את בנק לאומי, בנק אגוד,  רשת אורט, כתר פלסטיק, רשויות מקומיות, משרד ראש הממשלה, החברה החקלאית,  ורבים אחרים.
מכולם אנו מקבלים המלצות חמות שאותן תוכלו לקרוא באתר שלנו.
 נשמח שתזמינו אותנו לפגישת הכרות. בפגישה נשמח להראות לכם מדוע לקוחותינו מרוצים כבר 20 שנה ותוכלו להתרשם מהדרכה לדוגמא וייעוץ הדרכתי ללא התחייבות מראש.

 טל' 054-4947953
אתר:  http://www.spectra.co.il/

אתר אינטרנט: www.spectra.co.il

הרשם לקבלת עדכונים מבלוג זה

קבל הודעת מייל כאשר נוסף פוסט חדש בבלוג זה

תכנים נוספים בתגיות אלו

סרטון

גלריה

עוד בקטגוריה זאת: « הדרכת PREZI הדרכת PowerView »

חפש בבלוגים


כניסת חברים

סטטיסטיקות

המועדפים שלי

יש להרשם לאתר או פשוט להזין כתובת מייל בכדי לשמור מועדפים באתר.